![](/bilder/dbc1027e605e9ce260beb8636746b23d.png)
Alle ukrainisch und russisch sprechende Ukrainer sind herzlich eingeladen am 5.12., 17.15 Uhr zum Nikolausumzug Lange Str.
Ukrainisch:
5 грудня о 17:15 год по вулиці Lange у місті Харен ,відбудеться парад святого єпископа Миколая. Буде багато молодих сімей . Усі діти отримають торбинку з солодощами від Миколая. Сердечно запрошують також усіх украінців!!
Russisch:
5 декабря в 17.15 на улице Ланге в Харене проходит парад святого епископа Николая. Приглашаем всех украинцев. Все дети получают мешок сладостей от Деда Мороза! - Пожалуйста, поделитесь постом!